Polecamy uwadze nowy produkt z serii urządzeń KORBOX: Router Kliencki

Oferując R1219 gwarantujemy:

1) Realnie znakomite parametry
Jest wiele routerów na rynku deklarujących wzorowe parametry, ale większość deklaracji nie ma pokrycia w rzeczywistości. R1219 został przebadany w w laboratorium KORBANK i osiąga deklarowane parametry:
– 950 mbps WAN-LAN, czyli szybki NAT z akceleracją sprzętową
– 450 mbps na WIFI 5 GHz, czyli tyle realnie można pobierać danych bezprzewodowo w przeciętym otoczeniu.
2) Wyjątkowe bezpieczeństwo
W ostatnich czasach słyszeliśmy wiele niepokojących doniesień o urządzeniach sieciowych, w szczególności produkowanych na dalekim wschodzie. Gwarantujemy, że oprogramowanie do routerów KORBOX powstaje w Polsce i jest solidnie weryfikowane. Co więcej, routery wyposażone są w funkcje OTA, co umożliwia, po wykryciu błędu, zdalne jego załatanie bez konieczności interwencji użytkownika (aktualizacje wgrywają się same, podobnie jak np. w Windows).
3) Provisioning
Dla operatorów telekomunikacyjnych i ISP wyposażyliśmy routery KORBOX w funkcje zdalnego zarządzania. Router w tym trybie pobiera konfigurację z panelu ISP, a BOK może zmieniać abonentowi hasła, SSID i inne parametry routera.
4) Zabezpieczenie przeciwkradzieżowe
Routery KORBOX posiadają funkcję, która stara się zdemaskować złodzieja sprzętu. Jest to funkcja szczególnie przydatna, gdy abonent dzierżawi urządzenie.
5) Diagnostykę sieci
Routery KORBOX posiadają funkcje testujące sieć od strony abonenta. Potrafią też wykonać określone polecenia testujące podobne do tych z KORBOX STB.

Pełna specyfikacja techniczna: korbox.pl/router-korbox-r1219