WRIX –  jest otwartym węzłem wymiany ruchu. Każdy operator posiadający wpis do UKE lub instytucji adekwatnej w innych krajach, oraz posiadający swoją adresację IP, może przystąpić do projektu na tych samych warunkach, zgodnych z cennikiem WRIX. WRIX jest węzłem niezależnym i każdy operator jest traktowany w serwerowni WRIX na tych samych warunkach.

WRIX – open peering

Wymiana ruchu IP pomiędzy uczestnikami węzła we Wrocławiu.

Poprzez węzeł wymieniany jest ruch przez wiele instytucji Wrocławia i Dolnego Śląska.

RING ZACHODNI

Wymiana ruchu IP pomiędzy uczestnikami węzłów WRIX,PIX,EPIX,ESIX,CIX.

Ring Zachodni został powołany jako projekt, który miał zapewnić wymianę ruchu pomiędzy węzłami zlokalizowanymi w Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach, natomiast jego trafiona formuła szybko rozrosła się o kolejne miasta. Na dzień 5 lutego 2015 roku w ringu jest wymienianych 78 000 prefiksów.

KIX

KIX, czyli tzw. polski internet. Wymiana ruchu IP zawierająca skumulowane open-peeringi polskie. Jego zawartość agreguje ruch z ThinxKIXPLIXWRIX.

EUX

EUX jest usługa umożliwiającą wymiana ruchu IP z najważniejszymi węzłami europejskimi np. DECIXAMSIXLINX.

INTERNET GLOBAL

Usługa internetu globalnego, zawierająca prefixy z wszystkich kontynentów.

IPTV HE – Zdalna Stacja Czołowa IP

Zdalna Stacja Czołowa IPTV – dostęp do setek kanałów telewizyjnych w formacie SPTS IP. Zdalna stacja czołowa jest usługą, dzięki której uruchomienie lub rozbudowa telewizji u operatora nie wymaga budowy własnej stacji czołowej.

AVIOS

Źródło sygnału telewizji Avios w postaci zgodnej z DRM KORSEC oraz VideWine | www.avios.pl