Dla każdej nowej umowy lub upgrade’u usługi WRIX wspaniały upominek – klawiatura komputerowa, kamera dashboard lub dron do wyboru! W związku z ogłoszeniem planów na sezon 2020/2021 podczas Wirtualnej Konferencji Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych wrocławski punkt wymiany ruchu WRIX nagradza swoich Klientów!

Już 4 grudnia zamykamy prace związane z modernizacją naszego szkieletu WRIX. Ostatnim etapem jest uruchomienie dwóch portów 100G w Warszawie i Wrocławiu, które zamkną ruch w MPLS z pełną redundancją dla całego szkieletu. Warto przy tym zaznaczyć, że łącza na portach 100G są dużo szybsze! Poprawiły się też, co zauważają dotychczasowi Klienci, czasy dostępu do naszej sieci global i MIX, z czego cieszy się liczna rzesza komputerowych graczy.

W czasie wzmożonego świątecznego ruchu w sieci nie możemy zapomnieć o potrzebie dywersyfikacji zasobów. Zawsze powinniśmy dążyć do sytuacji, w której posiadane łącza zapięte są do niezależnych technicznie, geograficznie czy organizacyjnie punktów wymiany ruchu. Oferta WRIX skierowana jest do Operatorów, którzy szukają drugiej nogi dla usług IP Global czy MIX. Największym powodzeniem cieszy się wrocławski węzeł WRIX, gdzie główną usługą jest OP WRIX z dużą ilością contentu (np. NPVR i catchup AVIOS).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z akcji upominkowej, która trwać będzie do końca grudnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów przygotowanych dla Was prezentów! Każdy klient może wybrać swoją nagrodę lub zdać się na los szczęścia podczas losowania.

Kontakt: Grzegorz Janikowski | grzegorz.janikowski@wrix.org | +48 661 272 161

Więcej na temat dynamicznego rozwoju WRIX na łamach telko.in: Korbank otworzy data center dla klientów wiosną