Pierwszy taki OKTEL w historii!
Aktywna edycja górska dla Ciebie i Twojej rodziny!

Ósma odsłona ogólnopolskiej Konferencji Telekomunikacyjnej odbędzie się we wspaniałych Górach Izerskich! 14-16 września 2022 r. spotykamy się w sercu Świeradowa-Zdroju – najpiękniejszego kurortu w Sudetach. Oddajemy do Waszej dyspozycji kultowy Aquapark Sport Hotel Malachit*** z atrakcyjnym parkiem wodnym i strefą SPA. A to dopiero początek, bowiem poza bogatym w wykłady i prezentacje dniem przygotowaliśmy szeroki pakiet aktywności.

UWAGA, po raz pierwszy zapraszamy Was razem z Waszymi rodzinami! Wyjątkowymi emocjami obdarujemy Was wszystkich!

Zakochacie się w Świeradowie i jego atrakcjach! W programie między innymi…

Spacer w chmurach. Wycieczka z przewodnikiem na Sky Walk – bodaj największą ścieżkę wiodącą w niebo! Oprócz niepowtarzalnych widoków, na wieży spotkasz również atrakcje dla miłośników adrenaliny – pajęczą sieć przeznaczoną do wspinaczki, przeszło 100-metrową zjeżdżalnię i przezroczystą, szklaną platformę w chmurach!

Zdobywanie szczytu. Wspinaczka z przewodnikiem na Stóg Izerski, jedną z najwyższych gór w regionie. Możecie nań wejść pięknym szlakiem lub wjechać nowoczesną kolejką gondolową. Ośmioosobowe, przeszkolone wagoniki zapewnią Wam wspaniały widok i niezwykłe emocje podczas dwukilometrowej podróży na szczyt!

Wycieczka sercem zdroju. Spacer z przewodnikiem w pięknych okolicznościach przyrody i architektury. Wspaniały, pełen kawiarenek i restauracji deptak, park zdrojowy z 1898 roku, zabytkowe tarasy i najdłuższa na Dolnym Śląsku hala spacerowa z pijalnią wód to tylko część atrakcji, które Was tu zachwycą!

Ski&Sun Coaster. Szalony, całoroczny tor saneczkowy dla dzieci i dorosłych! 720 metrów ekstremalnych wrażeń!

Wodne szaleństwo. Park wodny w naszym hotelu to doskonałe miejsce wodnej rozrywki dla małych i dużych! Atrakcyjne baseny z dwoma zjeżdżalniami (zwykłą i pontonową), huśtawki i kaskady wodne, brodzik dla najmłodszych, jacuzzi z wodą słodką, jacuzzi solankowe i strefa saun – dwie parowe, jedna sucha i jedna infrared.

Formularz rejestracyjny pojawi się na stronie Ogólnopolskiej Konferencji Telekomunikacyjnej 1 czerwca!