Połączone siły AVIOS i WRIX ogłaszają otwarcie zapisów na ósmą edycję Ogólnopolskiej Konferencji Telekomunikacyjnej OKTEL! Po raz pierwszy spotykamy się w najpiękniejszym kurorcie Sudetów. Zapraszamy do Świeradowa-Zdroju, gdzie zarezerwowaliśmy już dla Was miejsca w popularnym Aquapark Sport Hotel Malachit*** z atrakcyjnym parkiem wodnym i strefą SPA. Z uwagi na niezwykłe okoliczności przyrody tym razem zapraszamy Was z Rodzinami, zwłaszcza że udało się nam wynegocjować z hotelem przedcovidowe ceny! Do 30 czerwca możecie nabyć bilety w atrakcyjnej promocji Early Bird. W cenie zawarty jest już nocleg z wyżywieniem.

Poza pakietem znakomitych prelekcji czeka Was spacer w chmurach pomostami słynnej wieży Sky Walk – bodaj największej ścieżki wiodącej w niebo, wyprawa na jedną z najwyższych gór w regionie, dwukilometrowa przejażdżka nowoczesną górską kolejką gondolową, wycieczka sercem atrakcyjnego, pełnego kawiarenek zdroju, szalony całoroczny tor saneczkowy dla dzieci i dorosłych, a także nieskrępowane wodne szaleństwo w przyhotelowym parku wodnym! Wszystkie atrakcje przewidziane w programie będą oczywiście bezpłatne. Serdecznie przy tym zachęcamy do udziału w atrakcyjnym Before Party! Nie musimy przypominać, że OKTELOWE integracje mają już status kultowy. :D!

Zapraszamy na stronę OKTEL.pl, gdzie już teraz możecie się zarejestrować i zapoznać z dokładnym opisem atrakcji towarzyszących. Agendę natomiast ujawnimy już niebawem. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona! Warto więc już dziś zaplanować obecność na OKTELU 8 – pierwszej rodzinnej edycji w górach, gdzie odetchniecie pełną piersią!