W końcu nadszedł ten czas! Ogłaszamy, że specjalnie dla Was zdecydowaliśmy się na organizację dwóch wyjątkowych wydarzeń.

O jednym z nich już słyszeliście. Aloha Party czyli 25 iNET Meeting / OKTEL 6 po konsultacjach epidemiologicznych i hotelowych rozpocznie się w zaplanowanym TRZECIM terminie już 22 września w Bełchatowie. W tym miejscu przypomnimy Wam nasze hasło przewodnie: „Przygotujcie sobie zatem drinka w kokosie, ubierajcie stroje kąpielowe, bierzcie hawajskie kwiaty i przyjeżdżajcie do hotelu Wodnik!” Takiej imprezy po prostu nie można odwołać, a tegoroczny wrzesień za sprawą przygotowanego klimatu zapowiada się wyjątkowo gorąco!

Drugie wydarzenie? O co właściwie chodzi? Już 2 lipca startujemy z całkowicie nową formą spotkań MITINGO – Meeting Internetowy iNET Group oraz OKTEL!

Chcąc dopasować się do panujących warunków oraz wspierać rozwój biznesu telekomunikacyjnego postanowiliśmy stworzyć innowacyjną formułę spotkań online, które pomogą Ci przetrwać w czasach pandemii.

Spotkaj się z nami na MITINGO już 02.07.2020 o godz.10:00 i skorzystaj z doświadczenia naszych prelegentów oraz udziału warsztatach, spotkaniach z wystawcami, a co najważniejsze z możliwości prowadzenia bezpośrednich rozmów oraz wymiany niezbędnych informacji w sieci.


Zarejestruj się i skorzystaj z nieocenionej wiedzy ekspertów w tych trudnych czasach!

Jesteś z nami na Aloha Party? Na MITINGO wchodzisz za FREE!

Wejdź na stronę MITINGO.pl i zarejestruj się!

Zarejestuj na wydarzenie!

Hawajski klimat mocno do Ciebie przemawia? To doskonały moment na rejestrację

Zarejestruj na wydarzenie