Wracamy w piękne polskie góry! Dziewiąta odsłona Ogólnopolskiej Konferencji Telekomunikacyjnej odbędzie się w sercu Karkonoszy u stóp Śnieżki!

4-6 października 2023 r. spotykamy się we wspaniałym Karpaczu! Oddajemy do Waszej dyspozycji pięknie położony kameralny hotel DZIKI POTOK*** Konferencje & SPA z basenem, strefą saun i chatą grillową. A to dopiero początek, bowiem poza bogatym w wykłady i prezentacje dniem przygotowaliśmy szeroki pakiet aktywności, w tym oczywiście OKTEL Grill Before Party dla wszystkich, którzy przyjadą wcześniej!

Dla naszych Gości przygotowaliśmy szereg atrakcji. Górskie wędrówki szlakiem najpiękniejszych punktów widokowych w Karkonoszach, wizyta w słynnej świątyni Wang, która zagrała w nagrodzonej BAFTĄ superprodukcji komputerowej, hotelowy basen, sauny fińska, ziołowa i rzymska, bilard, VIP Room, gościnna chata grillowa zarezerwowana na OKTEL Before Party i wiele więcej.

Liczba miejsc ograniczona! Warto już dziś zaplanować obecność na OKTELU 9 – rodzinnej edycji w górach, gdzie odetchniecie pełną piersią!